Raspored ispita


Odsjek za engleski jezik i književnost

 

  

Ispitni rokovi u akademskoj 2018./2019.

 

NASTAVNIK IZVANREDNI ROKOVI ZIMSKI ROKOVI LJETNI ROKOVI JESENSKI ROKOVI
BORIS BERIĆ
13.11./09:30 09.04./12:00 05.02./12:00 19.02./12:00 11.06./12:00 26.06./12:00 03.09./12:00 17.09./12:00
MARIO BRDAR
14.11./12:30 10.04./10:00 30.01./10:00 13.02./10:00 12.06./10:00 26.06./10:00 04.09./10:00 18.09./10:00
GABRIJELA BULJAN
13.11./11:00 naknadno 28.01./10:00 20.02./10:00 10.06./09:00 24.06./09:00 11.09./09:00 25.09./09:00
ROMANA ČAČIJA
14.11./10:00 10.04./10:00 30.01./10:00 13.02./10:00 17.06/10:00 01.07/10:00 02.09./10:00 16.09./10:00
TANJA.GRADEČAK.ERDELJIĆ
NA SLOBODNOJ STUDIJSKOJ GODINI
VLATKA IVIĆ
12.11./15:00 08.04./15:00 01.02./09:30 18.02./09:30 10.06./09:30 03.07./09:30 09.09./09:30 23.09./09:30
LJUBICA MATEK
14.11./09:30 10.04./09:30 30.01./09:30 13.02./09:30 12.06./09:30 01.07./09:30  28.08./09:30  11.09./09:30
GORAN MILIĆ
14.11./12:00 10.04./12:00 04.02./12:00 18.02./12:00 13.06./12:00 27.06./12:00 30.08./12:00 13.09./12:00
DRAŽENKA MOLNAR
15.11./10:00 11.04./10:00 30.01./10:00 14.02./10:00 18.06./10:00 02.07./10:00 10.09./10:00 24.09./10:00
BILJANA OKLOPČIĆ
15.11./16:45 10.04./14:00 05.02./10:00 19.02./10:00 12.06./10:00 26.06./10:00 02.09./10:00 16.09./10:00
MARIJA OMAZIĆ
05.11./10:00 15.04./10:00
28.01./10:00
11.02./10:00 10.06./10:00 24.06./10:00 02.09./10:00 16.09./10:00
VIŠNJA PAVIČIĆ TAKAČ
21.11./12:30 10.04./12:00 30.01./10:00 13.02./10:00 12.06./10:00 03.07./10:00 11.09./10:00 25.09./10:00
JASNA POLJAK REHLICKI
14.11./10:30 10.04./10:30 30.01./09:30 13.02./09:30 14.06./09:30 28.06./09:30 04.09./09:30 18.09./09:30
SANJA RUNTIĆ
15.11./10:30 11.04./10:00 30.01./10:00 14.02./10:00 10.06./10:00 11.07./10:00 04.09./10:00 18.09./10:00
GORAN SCHMIDT
13.11./12:00 09.04./12:00 29.01./12:00 12.02./12:00 11.06./12:00 28.06/12:00 03.09./12:00 17.09./12:00
BLAŽENKA ŠOŠTARIĆ
14.11./12:20 10.04./12:20 05.02./09:00 19.02./09:00 18.06./09:00 02.07./09:00 03.09./09:00 17.09./09:00
NINOČKA TRUCK-BILJAN
15.11./11:00 10:04./12:00 31.01./11:00 14.02./11:00 21.06./11:00 11.07./11:00 06.09./11:00 19.09./11:00
ALMA VANČURA
16.11/10:00 12.04./10:00 04.02./10:00 26.02./10:00 17.06./10:00 08.07./10:00 04.09./10:00 19.09./10:00
D. VIDAKOVIĆ ERDELJIĆ
06.11. 11.04. 07.02. 21.02. 14.06. 28.06. 05.09. 19.09.
JADRANKA ZLOMISLIĆ
14.11./10:00 10.04./10:00 01.02./10:00 15.02./10:00 14.06./10:00 28.06./10:00 06.09./10:00 20.09./10:00