Bavarske godišnje stipendije za poslijediplomske studije u akademskoj godini 2018./2019.

Slobodna Država Bavarska odnosno Bavarski visokoškolski centar za srednju, istočnu i jugoistočnu Europu (BAYHOST – Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa) nudi u akademskoj godini 2018./2019. kandidatima iz Hrvatske godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije na bavarskim visokim učilištima.

Moguće je i financiranje jednogodišnjega studijskog boravka u Bavarskoj kao dijela doktorskoga studija u matičnoj zemlji. Jednogodišnje stipendije mogu se produljiti dva puta do najviše tri godine.

Obrasci za prijavu, upute o potrebnim prilozima i dodatna objašnjenja nalaze se na web stranici BAYHOST-ate na sljedećoj adresi.

Kontakt osoba za dodatne informacije: gđa Katrin Döppe (BAYHOST scholarship programs), doeppe@bayhost.de.

Rok za podnošenje prve prijave na adresu BAYHOST-a je 1. prosinca 2017. godine (datum primitka prijave).

Prijave se šalju poštom na sljedeću adresu:

Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa BAYHOST
Universitätsstraße 31