Eldina Lovaš dobitnica Nagrade za najbolji rad mladih povjesničara iz povijesti Slavonije, Srijema i Baranje

Eldina Lovaš, vanjska suradnica Odsjeka za povijest Filozofskog fakulteta u Osijeku, dobitnica je Nagrade za najbolji rad mladih povjesničara iz povijesti Slavonije, Srijema i Baranje u 2018. godini. Nagradu dodjeljuje Podružnica za povijest Slavonije, Srijema i Baranje Hrvatskog instituta za povijest, a ovogodišnju nagradu dodijelilo je povjerenstvo u sastavu dr. sc. Zlata Živaković-Kerže, dr. sc. Suzana Leček, dr. sc. Stanko Andrić,  dr. sc. Miroslav Akmadža i dr. sc. Robert Skenderović. Naslov prvonagrađenog rada glasi „Osječko građanstvo u Upisniku građana od stjecanja slobodnog i kraljevskog statusa do prvog popisa neplemenitog stanovništva (1809.-1814.)”