ESG Certifikat sustava osiguranja kvalitete u obrazovanju

Erasmus+ info dan na Filozofskom fakultetu (6. ožujka)

Prvi korak prema svakom velikom planiranom životnom koraku je zasigurno informiranje, a informativna prezentacija o mogućnostima mobilnosti u sklopu Erasmus+ programa odličan je početak prema zacrtanom cilju prijave i odlaska na razmjenu.

Kroz informativnu interaktivnu prezentaciju proći ćemo osnovne informacije o Erasmus+ studijskom boravku i stručnoj praksi, a Hrvoje Grganović i Petra Lang, mladi s iskustvom razmjene i volonteri Erasmus studentske mreže Hrvatska, prezentirat će vlastito iskustvo dok će pitanja sudionika biti u prvom planu. Također, održat ćemo i kratku radionicu popunjavanja prijavnog obrasca te ćemo vam dati nekoliko savjeta kako poboljšati svoje motivacijsko pismo.

Stoga, ukoliko imate pitanja koja ste oduvijek htjeli pitati, a niste znali koga, ovo je idealna prilika da nam se pridružite u ponedjeljak, 6. 3. 2017. u 18 h u učionici  54 Filozofskog fakulteta u Osijeku.