ERASMUS - NATJEČAJ ZA MOBILNOST NASTAVNOG OSOBLJA

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku objavilo je 1. dodatni natječaj za dodjelu financijskih potpora za realizaciju individualne mobilnosti nastavnog osoblja za boravak na inozemnim ustanovama u Erasmus+ programskim zemljama, u akademskoj godini 2017./2018.

Svrha boravka na inozemnoj ustanovi za nastavno osoblje je održavanje nastave.

Na natječaj se mogu prijaviti svi članovi nastavnog osoblja Sveučilišta u Osijeku koji su na Sveučilištu u Osijeku zaposleni temeljem ugovora o radu, te vanjski suradnici Sveučilišta u Osijeku koji imaju važeći Ugovor o djelu ili poslovnoj suradnji, a uključeni su u nastavni proces na Sveučilištu u Osijeku.

Pristupnici moraju imati hrvatsko državljanstvo ili državljanstvo neke druge države sudionice Erasmus+ Programa.

Nastavnici koji se prijavljuju za aktivnost održavanja nastave trebaju imati znanstveno-nastavno zvanje, umjetničko-nastavno zvanje ili nastavno zvanje. Zaposlenici u statusu znanstvenog novaka ili asistenta mogu se prijaviti za aktivnost održavanja nastave uz uvjet da su na matičnoj sastavnici uključeni u izvedbu nastave.

Važeće razdoblje za realizaciju Erasmus+ mobilnosti je 01. siječnja 2019. – 31. svibnja 2019.

Rok za prijavu je 1. prosinca 2018., a detaljnije informacije o ovom natječaju pogledajte OVDJE.