Filozofski fakultet Osijek – dobitnik Povelje Hrvatskoga društva za kvalitetu u 2018. godini

Filozofski fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku dobitnik je Povelje Hrvatskoga društva za kvalitetu u 2018. godini. Riječ je o priznanju koje se dodjeljuje tvrtkama i pojedincima zaslužnima za promicanje ideje kvalitete u našoj zemlji i inozemstvu, a osječkomu Filozofskom fakultetu ovogodišnja je Povelja dodijeljena u kategoriji posebnoga doprinosa u edukaciji i promociji kvalitete.

Svečanost obilježavanja hrvatskoga Dana kvalitete, praćena dodjelom Povelje, održat će se u utorak 6. studenoga 2018. u kinodvorani Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u Zagrebu. Program počinje u 13 sati.