NJEMAČKA KNJIŽEVNOST REALIZMA I NATURALIZMA – JEDNOPREDMETNI STUDIJ

Odsjek za njemački jezik i književnost

Seminarska nastava iz kolegija „Njemačka književnost realizma i naturalizna – jednopredmetni studij“, a koju izvodi dr.sc. Sonja Novak, poslijedoktorandica, održat će se tijekom siječnja 2018. godine u terminima koji će biti objavljeni u službenom rasporedu (predavanja iz tog kolegija održavaju se u redovnim terminima kod prof.dr.sc. Ž. Uvanovića). Studenti jedopredmetnog studija koji su obvezni pohađati seminarsku nastavu iz tog kolegija dužni su se upisati u kolegij preko sustava Moodle (lozinka: reunat) te su do siječnja dužni pročitati obveznu lektiru. Detalji vezani uz seminarski dio nastave (obveze studenata koje su studenti dužni odraditi tijekom listopada, studenog i prosinca poput obvezne lektire, vođenje bilježaka te odabira teme za kratko izlaganje)  nalaze se u navedenoj uvodnoj prezentaciji na Moodle-stranici kolegija. U slučaju nedoumica i pitanja, molim javiti se na snovak@ffos.hr ili sonja_novak@hotmail.com.