Kontakt


Odsjek za hrvatski jezik i književnost

NASTAVNIK

KONTAKT

KONZULTACIJE

 

 

ZIMSKI SEMSTAR

LJETNI SEMESTAR

prof. dr. sc. Branimir Belaj

bbelaj@ffos.hr,

branimir.belaj@os.t-com.hr

 

u terminima nastave, od 13.30 do 15

 u terminima nastave, zadnja četiri dana u mjesecu

doc. dr. sc. Vesna Bjedov

vbjedov@ffos.hr

ponedjeljkom od 11.30 do 12.30

 utorkom od 13 do 14

dr. sc. Vera Blažević Krezić, poslijedoktorandica

vblazevic1@ffos.hr,

blazevicvera@gmail.com

utorkom od 8 do 9.30;

srijedom od 8 do 9.30

ponedjeljkom od 9 do 10.30

doc. dr. sc. Dubravka Brunčić

dbruncic@ffos.hr

srijedom od 11.15

 petkom od 15.00

doc. dr. sc. Silvija Ćurak

scurak@ffos.hr

 

srijedom od 9 do 10.30

 ponedjeljkom od 8.30 do 10.00

doc. dr. sc. Dragica Dragun

ddragun@ffos.hr

 

ponedjeljkom od 10.40 do 11.20

utorkom od 17.40 do 18.25

doc. dr. sc. Maja Glušac

mglusac@ffos.hr

 

petkom od 10.30 do 12

 utorkom od 11.00

prof. dr. sc. Loretana Farkaš, u trajnom zvanju

lfarkas@ffos.hr

 

 

petkom od 10

 petkom od 10

doc. dr. sc. Marica Liović

mgrigic@ffos.hr

 

utorkom od 10.30

 utorkom od 12.00

prof. dr. sc. Sanda Ham, u trajnom zvanju

sham@ffos.hr

 

četvrtkom od 12

 četvrtkom od 12.00

doc. dr. sc. Sanja Jukić

sjukic@ffos.hr  

ponedjeljkom od 16.30

 ponedjeljkom od 18.30

prof. dr. sc. Ljiljana Kolenić, u trajnom zvanju

kolenic@ffos.hr

 

srijedom od 8 do 9.30

 srijedom od 13.30 do 15.00

izv. prof. dr. sc. Branko Kuna

bkuna@ffos.hr

srijedom od 9.30 do 11

 srijedom od 12.15 do 13.45

prof. dr. sc. Milica Lukić

mlukic@ffos.hr,

milicalukicomatic@gmail.com

četvrtkom od 10.30 do 12

 ponedjeljkom od 11.00 do 12.15

doc. dr. sc. Ana Mikić Čolić

amikic@ffos.hr,

ana.mikic2@vu.t-com.hr

četvrtkom od 12.15 do 13.45

 petkom od 13.30 do 15.00

izv. prof. dr. sc. Jadranka Mlikota

jmlikota@ffos.hr  

ponedjeljkom od 8 do 9.30

 srijedom od 15.45

dr. sc. Ivana Mikulić, poslijedoktorandica

ipepic@ffos.hr

ivanapepic@gmail.com  

četvrtkom od 15 do 16

utorkom od 12.00 do 13.00

doc. dr. sc. Kristina Peternai Andrić

kpeterna@ffos.hr


kristina.peternai@gmail.com

 

ponedjeljkom od 9.35

 srijedom od 14.15

prof. dr. sc. Ružica Pšihistal

rpsihistal@ffos.hr

srijedom od 14 do 15.30

četvrtkom od 14.00

prof. dr. sc. Goran Rem, u trajnom zvanju

grem@ffos.hr 

srijedom od 16

 srijedom od 16.00

prof. dr. sc. Vlasta Rišner, u trajnom zvanju

vlasta.risner@os.t-com.hr,
vrisner@ffos.hr  

utorkom od 11 do 12.30

 srijedom od 14.00 d0 15.30

doc. dr. sc. Jakov Sabljić

jsabljic@ffos.hr

četvrtkom od 12.50 do 13.50

 utorkom od 10.30 do 11.30

doc. dr. sc. Krešimir Šimić

ksimic@ffos.hr

utorkom od 17.15 do 18.15

petkom od 17.30 do 18.15

prof. dr. sc. Zlata Šundalić, u trajnom zvanju

zsundalic@ffos.hr

 

ponedjeljkom od 10.30 do 11.30

 srijedom od 9.30 do 10.30

Izv. prof. dr. sc. Goran Tanacković Faletar

gtanackovic@ffos.hr

utorkom od 10.30 do 12

 četvrtkom od 10.00 do 11.30

prof. dr. sc. Milovan Tatarin, u trajnom zvanju

mtatarin@ffos.hr

utorkom od 16.30 do 17

 utorakom od 16.30

izv. prof. dr. sc. Ivan Trojan

itrojan@ffos.hr

 

ponedjeljkom od 17

 utorkom od 10.00

doc. dr. sc. Tina Varga Oswald

tvarga@ffos.hr

 

petkom od 10.30 do 11.30

 utorkom od 12.00 do 13.00