Naše studentice na V. sarajevskim danima psihologije

Od 19. do 21. travnja 2018. na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu održavao se stručno-naučni skup V. sarajevski dani psihologije. Na studentskoj poster sekciji sa svojim posterima sudjelovale su i studentice diplomskog studija psihologije u Osijeku: Tena Fereža, Ivana Marić i Sara Mitrović s radom Utjecaj težine na percepciju udaljenosti; te Mateja Bošnjak, Marija Marković i Slađana Stojak s radom Analiza "trending" videa na Youtube-u u Hrvatskoj, Srbiji i Bosni i Hercegovini u 2017. godini. Osim upoznavanja i razmjene iskustava s drugim studentima na studentskoj sekciji, studentice su imale priliku slušati druga plenarna i usmena predavanja, sudjelovati na radionicama i okruglim stolovima te obići Sarajevo.