Natječaj Filozofskog fakulteta Osijek - obavijest, 1.12. 2017.

OBAVIJEST PRISTUPNICIMA NATJEČAJA ZA IZBOR JEDNOG ZAPOSLENIKA/ZAPOSLENICE NA RADNO MJESTO I. VRSTE – STRUČNI SURADNIK ZA POSLOVE KVALITETE NA NEODREĐENO VRIJEME S PUNIM RADNIM VREMENOM

Testiranje za gore navedeno radno mjesto obavit će se u petak  8. prosinca 2017. u 13,30 sati u prostoriji broj 53.

Kandidati koji su ostvarili pravo prisustvovanja pisanom dijelu ispita jesu:

1. Anić Maja
  58. Vonić Ljubica
  59. Zec Ivana
  60. Zlatarić Dora

Ostali pristupnici nisu ostvarili pravo pristupanja pisanom dijelu ispita jer nisu predali potpunu natječajnu dokumentaciju ili nisu udovoljili formalnim uvjetima Natječaja.

Pristupnici su dužni pristupiti pisanom ispitu i motivacijskom razgovoru

Pisana provjera znanja će se provesti testom iz sljedećih područja:

pitanja iz poznavanja Statuta Filozofskog fakulteta Osijek – pročišćeni tekst

pitanja iz poznavanja Zakona o osiguravanju kvalitete u znanosti i visokom obrazovanju (NN 45/09), Pravilnika o ustroju i djelovanju sustava za osiguravanje i unapređivanje kvalitete na Filozofskom fakultetu Osijek i Priručnika za osiguravanje i unapređivanje kvalitete.

Test se sastoji od ukupno 20 pitanja. Svako pitanje donosi po 1 bod. Na pisanoj provjeri znanja potrebno je ostvariti minimalno 16 bodova.

Pristupnici koji zadovolje na pisanom dijelu provjere znanja bit će pozvani na motivacijski razgovor na kojem mogu ostvariti dodatnih 10 bodova.

Statut se nalazi na mrežnoj stranici Fakulteta www.ffos.hr, pod linkom "Dokumenti".

Zakon o osiguravanju kvalitete u znanosti i visokom obrazovanju (NN 45/09), Pravilnik o ustroju i djelovanju sustava za osiguravanje i unapređivanje kvalitete na Filozofskom fakultetu Osijek i Priručnik za osiguravanje i unapređivanje kvalitete nalaze se mrežnoj stranici Fakulteta www.ffos.unios.hr/sustav-za-kvalitetu pod linkom „Dokumenti na nacionalnoj razini i razini Fakulteta“

U slučaju da dva ili više pristupnika ostvare isti broj bodova, prednost ima pristupnik u skladu sa Zakonom o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.

NAPOMENA: pristupnici su obavezni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili neki drugi identifikacijski dokument.

U prostoriju u kojoj se provodi pisani ispit zabranjeno je unijeti mobitel, tablet i sl. U protivnom, pristupnik će biti udaljen i isključen iz daljnjeg postupka.

Smatra se da je kandidat koji nije pristupio testiranju povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Povjerenstvo