NOVA SIMPOZIJSKA SURADNJA CroMSIC-a i FFOS-a

STUDENTSKI SIMPOZIJ "UPOZNAJ ME"

Na Filozofskome fakultetu u Osijeku održat će se 8. i 9. studenoga 2018. simpozij o mentalnom zdravlju studenata pod nazivom "Upoznaj me", a u organizaciji CroMSIC-a.

CroMSIC je udruga studenata medicine Republike Hrvatske koja se bavi međunarodnim aktivnostima i usmjerena je uzajamnom povezivanju, razmjeni iskustava i promicanju humanitarnih ideja i etičkih načela među studentima medicine i šire populacije, a s ciljem oblikovanja odgovornih budućih liječnika. Udruga je član Međunarodne udruge studenata medicine IFMSA (International Federation of Medical Students Assotiation).

Simpozij "Upoznaj me" drugi je po redu koji ta studentska udruga organizira u suradnji s Filozofskim fakultetom. Godine 2016. organiziran je prvi pod nazivom "Ja kao i Ti", a ticao se uključivanja osoba s mentalnim izazovima u zajednicu "Upoznaj me".

Program simpozija: