Obavijest o regionalnom studentskom natjecanju Case Study Competition

Case Study Competition, vodeće regionalno studentsko natjecanje, i ove godine poziva studente da se prijave i sudjeluju u izradi rješenja stvarnih poslovnih slučajeva. Prijave su otvorene od 5. ožujka i traju sve do 17. ožujka.

U nastavku donosimo listu poduzeća i nazive ovogodišnjih poslovnih slučajeva.

• Coca-Cola - 50. rođendan „Dame u crvenome“ (Obilježavanje 50. obljetnice postojanja Coca-Cole u Hrvatskoj)
  • GlaxoSmithKline d.o.o. - Multi-Channel Marketing kampanja za Duac
  • Grawe Hrvatska d.d. - PoKRENI promjenu, jer promjena kreće od tebe
  • Hrvatski telekom - TV4YOU: Kako će izgledati televizija i TV sadržaj u budućnosti?
  • INA-industrija nafte - INA – prodajno mjesto budućnosti
  • Privredna banka Zagreb - #S.M.A.R.T. PBZ (Simple.Multidimensional.Artificial.Retail.Technology.)
  • Samsung Electronics Austria GmbH - "Wind of change"
  • Vipnet d.o.o.- Vip Now
  • Zagrebačka banka - Mobility Concept – Imaš li recept?

Case Study Competition natjecanje je u kojem poslodavci daju stvarne poslovne slučajeve, a studenti zatim osmišljavaju efikasna, inovativna i kreativna  rješenja. Poslovni slučajevi nisu ograničeni na samo dio fakulteta, već je natjecanje otvoreno za sve studente. Timovi se sastoje od dva do četiri člana, a svakom je timu na raspolaganju mentor iz poduzeća čiji poslovni slučaj rješavaju.

Sve informacije o tijeku natjecanja i prijavama možeš pronaći na web i Facebook stranici natjecanja.