OBJAVLJEN 4. BROJ BILTENA STUDENTSKIH RADOVA IZ FILOZOFIJE

Odsjek za filozofiju i studenti filozofije predstavljaju novoobjavljeni 4. broj Biltena studentskih radova iz filozofije.
Riječ je o dosad najopširnijem broju koji se sastoji od Uvodne riječi, 11 studentskih članaka, 2 prijevoda, 3 izvještaja s prošlogodišnjih akademskih događanja te sažetaka navedenih članaka na hrvatskom i engleskom jeziku.
Glavni i odgovorni urednik Biltena je Boško Pešić, a uredništvo čine Natalija Antolović, Tomislav Berbić i Rafael Stubičar.
Za lekturu i korekturu tekstova te prijevod sažetaka pobrinuli su se Dora Šiško i Damir Sekulić, dok je naslovnicu dizajnirala Lea Ivanković.
Članke su za ovaj broj napisali Dora Romanjak, Tanja Cujzek, Stubičar, Filip Krajina, Ivan Vranješ, Marko Sičanica, Iris Koščević, Šiško, Ana Medić, Dina Šoštarec i Marin Petković; dva su teksta s engleskog jezika preveli Berbić, Mario Paradžiković i Stubičar; autori su izvještaja Antolović, Katarina Glavica i Sekulić.