Noć knjige

Noć knjige je događaj koji ima za cilj promovirati i poticati čitanje i koji se svake godine obilježava u Osijeku na različitim lokacijama. Kolegica Endrina Eskić i ja odlučile smo ove godine predstaviti naš fakultet, Odsjek za informacijske znanosti i Klub studenata informacijskih znanosti Libros. Događaj se održao 23. travnja 2018. godine u Knjižari Novoj s početkom u 18 sati. Temu koju smo kolegica i ja odabrale uz pomoć profesorice Mirne Gilman Ranogajec i Jelene Lakuš, nosila je naziv ”Interaktivna dječja slikovnica”. Način na koji smo prikazali temu bila je izrada prezentacije te izlaganje u trajanju od 45 min. Navedena tema odabrana je kako bi se različitoj populaciji prikazala važnost čitanja kroz različite vrste slikovnica, važnost pedagoške uloge te odnosa roditelj-dijete. Reakcije publike bile su pozitivne, predavanje je bilo interaktivno te se tema uspjela na odličan način prikazati i objasniti publici.

Ivana Ćosić

Pretraživanje