Studentice 3. godine preddiplomskog studija Informatologije (Klub Libros) i djeca iz Klasja posjetili Arheološki muzej

Dana 3. svibnja 2018. studentice 3. godine preddiplomskog studija Informatologije (Klub Libros) organizirale su još jednu igraonicu za djecu iz Klasja (dječji dom). Kako se u mjesecu svibnju obilježava Međunarodni dan muzeja, ovomjesečna se igraonice održala u Arheološkom muzeju u Osijeku. Djeca su uz iznimno zanimljivo vodstvo muzejske pedagoginje Jesenke Ricl obišla muzejski postav te rješavala interaktivne zadatke. U planu je nastavak suradnje i sudjelovanje u kreativnim radionicama koje su organiziraju u okviru 23. edukativno-muzejske akcije povodom Međunarodnog dana muzeja na temu lađe.

Sanjica Faletar Tanacković

Pretraživanje