Božićna radionica u Dječjem domu Klasje

U srijedu, 19. prosinca 2018. godine, održana je još jedna u nizu tradicionalnih božićnih radionica koje Odsjek za informacijske znanosti provodi u suradnji s Medicinskim fakultetom. Na radionici su sudjelovale studentice 3. godine preddiplomskog studija Informatologije (Tomislava Žilić, Maja Šimenić, Adriana Hibik, Eva Stojić, Mihaela Kolić i Valentina Dežić), studentice 1. godine diplomskog studija Informacijskih tehnologija i Informatologije (Ivana Sliško i Antonela Čepčar) te studenti Medicinskog fakulteta Osijek (Galić, Batrnek, Bandov, Agatić, Galić i Sušac). Radionica je trajala sat vremena (od 17 do 18 sati), a djeca su zajedno sa studentima izrađivali božićne kuglice od mekanog papira te ih ukrašavali raznobojnim perlicama koje su kasnije lijepili na 3D božićno drvce. Nije nedostajalo niti smijeha niti pjesme, za što su se ponovno pobrinule naše gitaristice, studentice Sliško i Čepčar. Radionice s raznovrsnim tematikama nastavljaju se održavati jednom mjesečno tijekom cijele akademske godine.

Antonela Čepčar

Pretraživanje