Donacije za Dječji dom Klasje

U predvorju Filozofskog fakulteta početkom prosinca postavljena je kutija za donacije Dječjem domu Klasje. Donacije su se mogle donositi za vrijeme radnog vremena Fakulteta, a svi zainteresirani mogli su donijeti školski pribor, slatkiše, igračke, društvene igre i sl. Odsjek za informacijske znanosti akciju prikupljanja donacija provodi već drugu godinu za redom, a pokazalo se kako se sa svakom godinom interes profesora, studenata i građana povećava. Akciju je prošlog Božića pokrenula izv. prof. dr. sc. Sanjica Faletar – Tanacković, a donacije su se ove godine mogle donositi do srijede, 19. 12. 2018. godine u 16 sati, nakon čega su pokloni podijeljeni mališanima u Klasju. Vesela i nasmijana dječja lica dočekala su naše studentice 3. godine preddiplomskog studija Informatologije (Tomislava Žilić, Maja Šimenić, Adriana Hibik, Eva Stojić, Mihaela Kolić i Valentina Dežić) te studentice 1. godine diplomskog studija Informacijskih tehnologija i Informatologije (Ivana Sliško i Antonela Čepčar) koje su im uručile poklone. Klub studenata informacijskih znanosti „Libros“  te Odsjek za informacijske znanosti još jednom se zahvaljuje svim ljudima dobre volje koji su svojim donacijama uljepšali Božić onima kojima je to najpotrebnije!

Antonela Čepčar

Pretraživanje