Obrane diplomskih radova

4. listopada 2012. Ivona Jozić obranila je diplomski rad na temu Mrežna dostupnost arhivskih izvora u Hrvatskoj za istraživanje rodoslovlja pod mentorstvom doc. dr. sc. Sanjice Faletar Tanacković i sumentorstvom dr. sc. Dražena Kušena.

3. listopada 2012. obranjeni su sljedeći diplomski radovi:

Sanja Adašević. Struktura i elementi uređivanja rukopisa na različitim stupnjevima hijerarhije. Mentor: doc. dr. sc. Mario Barišić.
Ivan Pozderac. Tehnike tiska u funkciji optimizacije nakladničke proizvodnje. Mentor: doc. dr. sc. Mario Barišić.

27. rujna 2012. obranjeni su sljedeći diplomski radovi:

Margarita Magjer. E-marketing u nakladništvu: stavovi i percepcije stanovništva. Mentor: doc. dr. sc. Gordana Dukić.
Domagoj Tominac. Projekt digitalizacije Zavičajne zbirke Essekiana u Muzeju Slavonije Osijek: od ideje do realizacije. Mentor: doc. dr. sc. Jelena Lakuš, komentori: mr. sc. Marina Vinaj i dr. sc. Boris Bosančić.

26. rujna 2012. obranjeni su sljedeći diplomski radovi:

Iva Arači. Povijesna i suvremena percepcija knjige kao statusnog simbola. Mentor: izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić.
Ivana Čadovska. Funkcionalnost hrvatskih baštinskih digitalnih zbirki. Mentor: izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić.
Ana Bortić. Elektroničke knjige: mogućnosti suradnje nakladnika i narodnih knjižnica. Mentor: doc. dr. sc. Maja Krtalić.
Maja Balaš. Zaštita umjetnina na papiru. Mentor: doc. dr. sc. Maja Krtalić.

19. rujna 2012. obranjeni su sljedeći diplomski radovi:

Marija Bugarski. Vrednovanje zbirke knjižnične i informacijske znanosti u Knjižnici Filozofskog fakulteta u Osijeku. Menotr: izv. prof. dr. sc. Kornelija Petr Balog.
Ivana Azenić. Tiskarstvo Slavonije u 19. stoljeću. Mentor: izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić.
Dražen Dujak. Koegzistencija klasične i digitalne knjižnice: Utjecaj digitalnih repozitorija na usluge akademskih i narodnih knjižnica. Mentor: doc. dr. sc. Boris Badurina.
Zrinka Pajeska. Položaj visokoškolskih knjižnica i status knjižničara na Sveučilištu Josipa Jurja Strossamyera. Mentor: izv. prof. dr. sc. Kornelija Petr Balog, komentor: dr. sc. Svjetlana Mokriš.
Angela Lozić. Uloga zaštite u knjižničnom poslovanju i upravljanju. Mentor: doc. dr. sc. Maja Krtalić.

Odgovorite

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Zahtijevana polja su označena s *