OBAVIJESTI

Odsjek za pedagogiju

Poziv studentima

Datum objave: 06.07.2018.

Naša studentica prodekanica, Tamara Mazur, poziva studente na suradnju. O čemu se radi, možete pročitati ovdje (privitak).

ISPITNI ROKOVI KOD IZV. PROF. DR. SC. VESNE BULJUBAŠIĆ-KUZMANOVIĆ

Datum objave: 29.05.2018.

Poštovane kolegice i kolege,

ispitni rokovi kod izv.prof. dr.sc. Vesne Buljubašić-Kuzmanović održat će se u sljedećim terminima:

DIDAKTIKA                                                         11.6., 26.6., 3.9., 17.9. u 10.00 sati, soba 73

METODIKA RADA PEDAGOGA I. i II.                      11.6., 26.6., 3.9., 17.9. u 10.00 sati, soba 73

PEDAGOGIJA DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU     11.6., 26.6., 3.9., 17.9. u 11.00 sati, soba 73

Lijep pozdrav,

dr.sc. Senka Gazibara, asistentica

Dodijeljene teme završnih i diplomskih radova

Datum objave: 13.05.2018.

Popis dodijeljenih tema završnih radova u akademskoj godini 2017./2018. možete vidjeti ovdje.

Popis dodijeljenih tema diplomskih radova u akademskoj godini 2017./2018. možete vidjeti ovdje.

Festival znanosti 2018.

Datum objave: 23.04.2018.

Dana 18. travnja 2018. godine na Filozofskom fakultetu održana je radionica u sklopu Festivala znanosti pod nazivom Nenasilje - otkriće ''neke nove'' djece. Radionicu su proveli studenti prve godine preddiplomskog studija pedagogije (Marin Blaženović, Branislav Majkić, Daria Nedić, Iva Smažil) pod mentorstvom doc. dr. sc. Renate Jukić i asistentice Emanuele Ham, a u goste su nam došli učenici četvrtog razreda Osnovne škole Antuna Mihanovića Osijek.
Druženje je proteklo u opuštenoj i razigranoj atmosferi, gdje su učenici imali priliku iz različitih perspektiva riješiti različite sukobe i opisati kako biti što bolji prijatelji (lege).
Fotografije možete vidjeti ovdje

Posjet Srednjoškolskom đačkom domu u Osijeku 27. ožujka 2018.

Datum objave: 30.03.2018.

Pod vodstvom nastavnika Odsjeka za pedagogiju (dr. sc. Sanje Španje, poslijedoktorandice i asistenta Nemanje Spasenovskog), studenti 3. godine preddiplomskog studija pedagogije u sklopu kolegija Domska pedagogija posjetili su Srednjoškolski đački dom u Osijeku. Studenti su kroz predavanja pedagoginje Doma te dvaju odgajateljica upoznati sa svim organizacijskim specifičnostima te radom pedagoga i članova stručnog tima u Domu. (Fotografije)

Posjet Domu za odgoj djece i mladeži Osijek

Datum objave: 22.03.2018.