OBAVIJESTI

Odsjek za pedagogiju

Održan Treći kongres pedagoga Hrvatske "Pedagogija u vremenu promjene"

Datum objave: 18.09.2018.

Zagreb, 13. i 14. rujna 2018.

Nastavnici Odsjeka za pedagogiju sudjelovali su 13. i 14. rujna 2018. godine na Trećem kongresu pedagoga Hrvatske s međunarodnim sudjelovanjem, u organizaciji Hrvatskog pedagogijskog društva. Kongres je održan  u hotelu International u Zagrebu, pod temom "Pedagogija u vremenu promjene". Više fotografija možete vidjeti ovdje

Dodijeljene teme završnih i diplomskih radova

Datum objave: 13.05.2018.

Popis dodijeljenih tema završnih radova u akademskoj godini 2017./2018. možete vidjeti ovdje.

Popis dodijeljenih tema diplomskih radova u akademskoj godini 2017./2018. možete vidjeti ovdje.

Festival znanosti 2018.

Datum objave: 23.04.2018.

Dana 18. travnja 2018. godine na Filozofskom fakultetu održana je radionica u sklopu Festivala znanosti pod nazivom Nenasilje - otkriće ''neke nove'' djece. Radionicu su proveli studenti prve godine preddiplomskog studija pedagogije (Marin Blaženović, Branislav Majkić, Daria Nedić, Iva Smažil) pod mentorstvom doc. dr. sc. Renate Jukić i asistentice Emanuele Ham, a u goste su nam došli učenici četvrtog razreda Osnovne škole Antuna Mihanovića Osijek.
Druženje je proteklo u opuštenoj i razigranoj atmosferi, gdje su učenici imali priliku iz različitih perspektiva riješiti različite sukobe i opisati kako biti što bolji prijatelji (lege).
Fotografije možete vidjeti ovdje

Posjet Srednjoškolskom đačkom domu u Osijeku 27. ožujka 2018.

Datum objave: 30.03.2018.

Pod vodstvom nastavnika Odsjeka za pedagogiju (dr. sc. Sanje Španje, poslijedoktorandice i asistenta Nemanje Spasenovskog), studenti 3. godine preddiplomskog studija pedagogije u sklopu kolegija Domska pedagogija posjetili su Srednjoškolski đački dom u Osijeku. Studenti su kroz predavanja pedagoginje Doma te dvaju odgajateljica upoznati sa svim organizacijskim specifičnostima te radom pedagoga i članova stručnog tima u Domu. (Fotografije)

Posjet Domu za odgoj djece i mladeži Osijek

Datum objave: 22.03.2018.