POVEĆANE KVOTE ZA UPIS NA 1. GODINU DIPLOMSKIH STUDIJA

Na temelju suglasnosti za preraspodjelu upisne kvote na Filozofskom fakultetu u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (KLASA: 602-04/17-06/5, URBROJ: 2158-60-01-17-52) od 6. listopada 2017. povećane su kvote za upis na 1. godinu diplomskih studija, a odnose se na sljedeće studije:

• Dvopredmetni diplomski sveučilišni studij nakladništva i informatologije
  • Dvopredmetni diplomski sveučilišni studij nakladništva i informacijske tehnologije
  • Dvopredmetni diplomski sveučilišni studij hrvatskog jezika i književnosti (nastavnički) i povijesti
  • Dvopredmetni diplomski sveučilišni studij mađarskog jezika i književnosti (komunikološki) i engleskog jezika i književnosti (nastavnički).

Konačnu rang-listu možete vidjeti OVDJE.

Na upise u Ured za studentska pitanja (soba broj 5) studenti trebaju doći 11. i 12. listopada 2017. od 9,00 do 12,00 sati.