Naslovna

Odsjek za povijest

Voditeljica Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek

Zamjenik voditeljice Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Zlatko Đukić

ispit iz kolegija Pregled antičke povijesti

Datum objave: 19.04.2018.

Ispit iz kolegija Pregled antičke povijesti održat će se prema rasporedu

Ispit iz kolegija Pregled antičke povijesti održat će se prema rasporedu, u 14 sati, u kabinetu 33.

IZVANREDNI ROK - doc.dr.sc. Josipović Batorek

Datum objave: 18.04.2018.

Izvanredni rok kod doc.dr.sc. Slađane Josipović Batorek prebacuje se na utorak 24. travnja 2018. u 8.30 (učionica 31)

Poziv studentima – upitnik Medicinskog fakulteta

Datum objave: 09.04.2018.

Katedra za javno zdravstvo osječkog Medicinskog fakulteta istražuje prehrambene navike studenata te se putem upitnika želi rasvijetliti određena pitanja u vezi korištenja energetskih napitaka u studentskoj populaciji.

Kolege s Medicinskog fakulteta pozivaju studente Filozofskog fakulteta da ispune spomenuti upitnik.

Upitnik je anoniman te se informacije prikupljaju isključivo u znanstveno-istraživačke svrhe. Upitnik će biti dostupan sljedeća dva tjedna, do 23. travnja, a nalazi se na slijedećoj poveznici: http://limesurvey.srce.hr/396548?newtest=Y&lang=hr

1. MEĐUNARODNA STUDENTSKA GREEN KONFERENCIJA

Datum objave: 15.03.2018.

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u suradnji s Međunarodnom federacijom za okoliš i zdravlje (IFEH) te mrežom institucija iz Hrvatske i inozemstva organizira 1. međunarodnu studentsku GREEN konferenciju koja će se povodom Međunarodnog dana bioraznolikosti održati na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku, 17. i 18. svibnja 2018.

Obavijest o konferenciji nalazi se OVDJE.