Naslovna

Odsjek za povijest

Voditelj Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Denis Njari

Zamjenik voditelja Odsjeka za povijest:

doc. dr. sc. Zlatko Đukić

Koordinator za znanost Odsjeka za povijest

doc. dr. sc. Domagoj Tomas

ECTS koordinator Odsjeka za povijest

Luka Pejić, asistent

Mrežni administrator Odsjeka za povijest

doc. dr. sc. Domagoj Tomas

Mentorski sastanak kod Sergeja Filipovića

Datum objave: 21.01.2019.

Poštovani studenti,

mentorski sastanak kod Sergeja Filipovića održat će se 23. siječnja 2019. (srijeda) u prostoriji 62 s početkom u 13.30. Popis studenata nalazi se na: http://www.ffos.unios.hr/povijest/mentorstvo

naslovi završnih i diplomskih radova - J. Šimić

Datum objave: 09.01.2019.

potrebno je što prije poslati naslove završnih i diplomskih radova - J. Šimić

Molim studente koji kod mene imaju završne i diplomske radove, a koji to još nisu učinili, da mi što prije dostave naslove svojih radova na hrvatskom i engleskom jeziku.

Interdisciplinarni simpozij studenata psihologije u suradnji s udrugom CroMSIC

Datum objave: 12.12.2018.

Pozivamo vas na interdisciplinarni simpozij koji organiziraju studenti psihologije u suradnji s udrugom CroMSIC, a na koji su pozvani studenti različitih struka - od psihologije i medicine, preko povijesti, jezika i književnosti do sociologije i pedagogije. Cilj je - uoči Dana obilježavanja holokausta, 27.siječnja 2019. - kroz različite perspektive obraditi temu Drugog svjetskog rata. Primjeri tema te rok i poveznica za prijavu nalaze se u dokumentu.