SURADNJA SA SVEUČILIŠTIMA U PERUGI I DUBROVNIKU

Tijekom rujna dekanica Filozofskog fakulteta Loretana Farkaš posjetila je sveučilišta u Perugi i Dubrovniku

S ciljem uspostavljanja suradnje na području mobilnosti studenata i nastavnika te znanstvene i istraživačke suradnje dekanica Fakulteta Loretana Farkaš sastala se s predstavnicima Sveučilišta u Perugi. S prof. dr. sc. Marcom Moschinijem dogovorena je intenzivnija suradnja na području srodnih studijskih programa te međusobne razmjene iskustava. Dekanica se upoznala i s organizacijskim modelom i sustavom upravljanja na Sveučilištu u Perugi.

Dekanica Fakulteta sastala se i s rektorom Sveučilišta u Dubrovniku prof. dr. sc. Nikšom Burumom, prorektorom za međunarodnu suradnju i znanost izv. prof. dr. sc. Martinom Lazarom i doc. dr. sc. Sanjom Žaja Vrbica, pročelnicom Odjela za umjetnost i restauraciju. Tom je prigodom dogovorena intezivnija suradnja Sveučilišta u Dubrovniku i Filozofskog fakulteta u Osijeku.