Povjerenstva i odbori FFOS


Sustav za kvalitetu

Povjerenstvo za stjecanje doktorata znanosti – Jezikoslovlje - 28. lipnja 2017. - 28. lipnja 2021.

  • izv. prof. dr. sc. Tanja Gradečak-Erdeljić, predsjednica
  • izv. prof. dr. sc. Vesna Bagarić Medve, članica
  • izv. prof. dr. sc. Gabrijela Buljan, članica
  • prof. dr. sc. Branimir Belaj, član
  • izv. prof. dr. sc. Branko Kuna, član

 

Povjerenstvo za stjecanje doktorata znanosti - Književnost i kulturni identitet - 28. lipnja 2017. - 28. lipnja 2021.

  • prof. dr. sc. Milovan Tatarin, predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Zoltan Medve, član
  • izv. prof. dr. sc. Kristina Peternai Andrić, članica
  • doc. dr. sc. Ljubica Matek, članica
  • izv. prof. dr. sc. Biljana Oklopčić, članica

 

Povjerenstvo za stjecanje doktorata znanosti - Pedagogija i kultura suvremene škole 28. lipnja 2017. - 28. lipnja 2021.

  • izv. prof. dr. sc. Vesna Buljubašić-Kuzmanović, predsjednica
  • doc. dr. sc. Renata Jukić, članica
  • doc. dr. sc. Goran Livazović, član
  • doc. dr. sc. Mirko Lukaš, član
  • izv. prof. dr. sc. Vesnica Mlinarević, članica

 

Etičko povjerenstvo (1. lipnja 2015. – 31. svibnja 2019.)

  • prof. dr. sc. Hrvoje Lepeduš, predsjednik; prof. dr. sc. Zlatko Miliša, zamjenik
  • Demian Papo, član; dr. sc. Dino Krupić, zamjenik
  • doc. dr. sc. Ana Mikić Čolić, članica; doc. dr. sc. Valerija Križanić, zamjenica
  • Đurđica Ivković, dipl. iur., članica; Domagoj Burazin, dipl. iur., zamjenik
  • Diana Viduka, predstavnica studenata, članica; Mia Filipov, zamjenica

 

ISVU koordinator

  •  Domagoj Burazin, mag. iur., univ. spec. public. admin.

 

Odbor za opće akte (1. prosinca 2015. – 30. studenog 2017.)

  • Đurđica Ivković, dipl. iur., predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Jelena Lakuš, članica
  • izv. prof. dr. sc. Željko Senković, član
  • izv. prof. dr. sc. Gorka Vuletić, članica
  • doc. dr. sc. Anita Papić, članica
  • doc. dr. sc. Boris Bosančić, član
  • Domagoj Burazin, mag. iur., član

 

Odbor za provjeru ispunjavanja uvjeta za izbor u zvanja (1. siječnja 2015. - 31. prosinca 2018.)

  • prof. dr. sc. Višnja Pavičić Takač, predsjednica (1. listopada 2016. - 31. prosinca 2018.)
  • prof. dr. sc. Zlatko Miliša, zamjenik predsjednice (1. siječnja 2015. - 31. prosinca 2018.)
  • prof. dr. sc. Kornelija Petr Balog (1. siječnja 2015. - 31. prosinca 2018.)
  • prof. dr. sc. Goran Rem (1. listopada 2016. - 31. prosinca 2018.)
  • prof. dr. sc. Željko Uvanović (1. listopada 2016. - 31. prosinca 2018.)

 

Odbor za izdavačku djelatnost (1. prosinca 2017. - 30. studenoga 2019.)

  • prof. dr. sc. Zoran Velagić, predsjednik
  • doc. dr. sc. Ana Mikić Čolić, članica
  • izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević, članica
  • Sanja Marenić, dipl. oec., članica
  • Vladimir Poličić, dipl. oec., član

 

Knjižnični odbor (1. studenoga 2017. – 31. listopada 2019.)

  • izv. prof. dr. sc. Sanjica Faletar Tanacković, predsjednica
  • prof. dr. sc. Kornelija Petr Balog, članica
  • dr. sc. Vesna Radičević, knjiž. savjetnica, članica

 

Povjerenstvo za nastavničke studije (7. srpnja 2010.)

  • izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović, predsjednica (od 1. prosinca 2011., predsjednica od 1. listopada 2014.)
  • doc. dr. sc. Mirko Lukaš, zamjenik predsjednice (od 7. srpnja 2010.)
  • prof. dr. sc. Višnja Pavičić Takač (od 7. srpnja 2010.)
  • izv. prof. dr. sc. Željko Senković (od 7. srpnja 2010.)
  • izv. prof. dr. sc. Vesna Bagarić Medve (od 7. srpnja 2010.)
  • izv. prof. dr. sc. Zoltan Medve (od 1. veljače2013.)
  • doc. dr. sc. Vesna Bjedov (od 7. srpnja 2010.)

 

Povjerenstvo za nenastavničke studije (17. listopada 2011.)

  •   izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović, predsjednica (od 1. listopada 2014.)
  •   prof. dr. sc. Marija Omazić, zamjenica predsjednice (od 17. listopada 2011.)
  •   prof. dr. sc. Ružica Pšihistal (od 17. listopada 2011.)
  •   izv. prof. dr. sc. Željko Senković (od 17. listopada 2011.)
  •   prof. dr. sc. Milica Lukić (od 17. listopada 2011.)
  •   prof. dr. sc. Zoran Velagić (od 17. listopada 2011.)
  •   izv. prof. dr. sc. Jasna Šimić (od 17. listopada 2011.)
  •   doc. dr. sc. Sanja Cimer (od 17. listopada 2011.)
  •   doc. dr. sc. Ana Jakopec (od 24. veljače 2016.)
  •   dr. sc. Dubravka Kuna, viša predavačica (od 17. listopada 2011.)
  •   doc. dr. sc. Ana Lehocki-Samardžić, poslijedoktorandica (od 1. prosinca 2012)

 

Stegovni sud za nastavnike i suradnike  (4. prosinca 2015. – 3. prosinca 2019.)

  • doc. dr. sc. Zlatko Đukić, član (1. prosinca 2015. - 31. prosinca 2018.); doc. dr. sc. Sanja Cimer, zamjenica
  • doc. dr. sc. Boško Pešić, član; doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek, zamjenica
  • Sanja Simel, asistentica, članica; Monika Molnar Ljubić, asistentica, zamjenica

 

Stegovni sud za studente

  • doc. dr. sc. Daniela Šincekš, predsjednica; doc. dr. sc. Jasna Poljak Rehlicki, zamjenica
  • doc. dr. sc. Jakov Sabljić, član; izv. prof. dr. sc. Sanjica Faletar Tanacković, zamjenica
  • Miroslav Kujundžić, student, član; Martina Ivanko, studentica, zamjenica

       Mandat nastavnika traje od 1.ožujka 2017. - 28. veljače 2019., a studenata od 30. studenog 2016. - 29. studenog 2018.

 

Visoki stegovni sud za studente

  • doc. dr. sc. Leonard Pon, prodekan za nastavu, predsjednik - 01.02.2017. - 30.09.2018.
  • izv. prof. dr. sc. Tanja Gradečak Erdeljić, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju - 01.10.2016. - 30.09.2018.
  • Marija Marković, predsjednica Studentskog zbora - 25.02.2016. - 24.05.2017.

 Mandat članova traje do prestanka funkcije na koju su izabrani.

 

Radna skupina za praćenje provedbe Strategije razvoja Fakulteta  (1. listopada 2017. - 30. rujna 2022.)

  • doc. dr. sc. Ana Jakopec, predsjednica
  • doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek, članica
  • Senka Gazibara, asistentica, članica
  • doc. dr. sc. Ivana Martinović, članica
  • doc. dr. sc. Dragica Dragun, članica
  • mr. sc. Silvija Galić, viša predavačica, članica

 

Radna skupina za analizu mrežnih stranica Fakulteta (1. listopada 2017. - 30. rujna 2022.)

  • mr. sc. Marija Bubalo, viša predavačica, predsjednica
  • dr. sc. Ana Babić Čikeš, poslijedoktorandica, članica
  • dr. sc. Kristina Feldvari, poslijedoktorandica, članica
  • Ivana Šarić Šokčević, asistentica, članica
  • Sergej Filipović, asistent, članica

 

Povjerenstvo za dodjelu nagrada (10. studenog 2016. - 9. studenog 2020.)

  • prof. dr. sc. Loretana Farkaš, predsjednica
  • prof. dr. sc. Mario Brdar, član
  • prof. dr. sc. Damir Hasenay, član
  • izv. prof. dr. sc. Željko Senković, član
  • doc. dr. sc. Ivana Jozić, za zamjenu člana
  • izv. prof. dr. sc. Marijan Krivak, za zamjenu člana

 

Povjerenstvo za dodjelu nagrada i pohvala studentima 

  • izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović, predsjednica (1. listopada 2014. - 30. rujna 2018.)
  • doc. dr. sc. Boris Bosančić, član (1. studenoga 2015. - 30. rujna 2018.)
  • doc. dr. sc. Draženka Molnar, članica (1. studenoga 2015. - 30. rujna 2018.)
  • Dino Krupić, asistent, član (1. studenoga 2015. - 30. rujna 2018.)
  • Marija Marković, studentica, član (1. listopada 2016 - 25. svibnja 2017.)

 

 Povjerenstvo za izradu znanstvenog portala Fakulteta (26. listopada 2011.)

  • prof. dr. sc. Marija Omazić, predsjednica
  • doc. dr. sc. Boris Badurina
  • doc. dr. sc. Daniela Šincek (od 1. listopada 2014.)
  • izv. prof. dr. sc. Goran Tanacković Faletar

 

Koordinator za Erasmus

  • Blaženka Šoštarić, viša lektorica (1. studenog 2016. - 31. listopada 2018.)

 

Povjerenstvo zaduženo za organizaciju i provođenje Otvorenog četvrtka  (1. prosinca 2014. – 30. studenoga 2016.)

  • doc. dr. sc. Jasna Poljak Rehlicki, predsjednica (1. kolovoza 2016. - 31. srpnja 2018.)
  • doc. dr. sc. Stephanie Jug, članica (1. kolovoza 2016. - 31. srpnja 2018.)
  • Anđela Štajcer, studentica, članica (1. kolovoza 2016. - 31. srpnja 2018.)

 

Uredničko vijeće Kroatističke biblioteke Filozofskog fakulteta (1. veljače 2015. - 31. siječnja 2019.)

  • prof. dr. sc. Zlata Šundalić, predsjednica
  • prof. dr. sc. Ljiljana Kolenić, zamjenica predsjednice
  • prof. dr. sc. Goran Rem, član
  • prof. dr. sc. Loretana Farkaš, članica
  • doc. dr. sc. Ivan Trojan, član
  • doc. dr. sc. Maja Glušac, članica (od 16. svibnja 2016.)

 

Povjerenstvo za provođenje revizije knjižnične građe u 2015.

  • Lana Šuster, diplomirana knjižničarka, predsjednica
  • dr. sc. Vesna Radičević, knjižničarska savjetnica, članica
  • Bernardica Plašćak, viša knjižničarka, članica
  • doc. dr. sc. Jasna Poljak Rehlicki, poslijedoktorandica, članica
  • dr. sc. Zdravko Perić, poslijedoktorand, član
  • dr. sc. Ivana Pepić, poslijedoktorandica, članica
  • dr. sc. Kristina Feldvari, poslijedoktorandica, članica 
  • doc. dr. sc. Stephanie Jug, članica
  • doc. dr. sc. Mirko Lukaš, član
  • izv. prof. dr. sc. Jasna Šimić, članica
  • Ivana Duvnjak, asistentica, članica
  • Gabriela Dobsai, asistentica, članica
  • mr. sc. Silvija Galić, predavačica, članica

 

Članstvo u Fakultetskome vijeću od 25. veljače 2015. do 24. veljače 2019.- predstavnici nastavnika, suradnika i ostalih zaposlenika

  • dr. sc. Ninočka Truck Biljan, viša predavačica
  • Ivana Duvnjak, asistentica
  • Senka Gazibara, asistentica
  • Đurđica Ivković, dipl. iur.

 

Uredništvo javnih mrežnih stranica Fakulteta (15. listopada 2015. - 15. listopada 2017.)

  • izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević, glavna urednica
  • dr. sc. Domagoj Tomas, mrežni administrator Odsjeka za povijest
  • doc. dr. sc. Anita Papić, mrežna administratorica Odsjeka za informacijske znanosti
  • dr. sc. Vera Blažević Krezić, mrežna administratorica Odsjeka za hrvatski jezik i književnost
  • Sanja Simel, mrežna administratorica Odsjeka za pedagogiju
  • doc. dr. sc. Melita Aleksa Varga, mrežna administratorica Odsjeka za njemački jezik i književnost
  • Snježana Babić, mrežna administratorica Odsjeka za njemački jezik i književnost
  • doc. dr. sc. Ana Jakopec, mrežna administratorica Odsjeka za psihologiju
  • Demian Papo, mrežni administrator Odsjeka za filozofiju
  • izv. prof. dr. sc. Sanja Runtić, mrežna administratorica Odsjeka za engleski jezik i književnost
  • doc. dr. sc. Goran Milić, mrežni administrator Odsjeka za engleski jezik i književnost
  • Gabriela Dobsai, mrežna administratorica Katedre za mađarski jezik i književnost
  • mr. sc. Silvija Galić, mrežna administratorica Katedre za zajedničke sadržaje

 

Povjerenstvo za sigurnost informacijskih sustava Fakulteta:

  • Zoltan Juhas, prof., predsjednik Povjerenstva, zaposlenik Odjeljka za informatiku i računalnu opremu
  • izv. prof. dr. sc. Silvija Ručević, članica, predstavnica Uprave, preodekanica za razvojno-stručni rad
  • Đurđica Ivković, dipl. iur., članica, predstavnica ostalih zaposlenika
  • Josip Babić, član, predstavnik vanjskih davatelja usluga
  • Adam Tuković, član, predstavnik studenata.

 

Povjerenstvo za rješavanje zamolbi polaznika na Odsjeku za cjeloživotno obrazovanje (12. listopada 2017. - 11. listopada 2018.)

  • izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović, predsjednica
  • doc. dr. sc. Ana Kurtović, članica
  • doc. dr. sc. Renata Jukić, članica
  • prof. dr. sc. Višnja Pavičić Takač, članica
  • Katarina Brkić, mag. iur., članica
  • Đurđica Ivković, dipl. iur., članica

 

Povjerenstvo za popis i otpis osnovnih sredstava predviđenih za donaciju

  • Miroslav Katić, prof., predsjednik
  • Dragan Špoljarić, član
  • Željko Tikas, član

 

ECTS koordinatori ustrojbenih jedinica i doktorskih studija (22. listopada 2015.)

  • izv. prof. dr. sc. Gabrijela Buljan, doktorski studij Jezikoslovlje 
  • prof. dr. sc. Milovan Tatarin, doktorski studij Književnost i kulturni identitet
  • izv. prof. dr. sc. Vesna Buljubašić Kuzmanović, doktorski studij Pedagogija i kultura suvremene škole
  • doc. dr. sc. Sanja Cimer, Odsjek za njemački jezik i književnost - jednopredmetni studij
  • doc. dr. sc. Stephanie Jug, Odsjek za njemački jezik i književnost - dvopredmetni studij
  • doc. dr. sc. Dubravka Vidaković-Erdeljić, Odsjek za engleski jezik i književnost
  • doc. dr. sc. Tina Varga Oswald, Odsjek za hrvatski jezik i književnost - jednopredmetni studij
  • doc. dr. sc. Jakov Sabljić, Odsjek za hrvatski jezik i književnost - dvopredmetni studij
  • Luka Pejić, asistent, Odsjek za povijest
  • izv. prof. dr. sc. Marijan Krivak, Odsjek za filozofiju
  • dr. sc. Gabrijela Vrdoljak, Odsjek za psihologiju
  • prof. dr. sc. Kornelija Petr Balog, Odsjek za informacijske znanosti - jednopredmetni studij
  • doc. dr. sc. Boris Badurina, Odsjek za informacijske znanosti - dvopredmetni studij
  • dr. sc. Sanja Španja, poslijedoktorandica,  Odsjek za pedagogiju
  • Monika Molnar Ljubić, asistentica, Katedra za mađarski jezik i književnost
  • dr. sc. Mirna Varga, prof. viši predavač, Katedra za zajedničke sadržaje

 

 Koordinatori ustrojbenih jedinica za znanost (22. listopada 2015.)

  • doc. dr. sc. Tihomir Engler, Odsjek za njemački jezik i književnost 
  • izv. prof. dr. sc. Tanja Gradečak Erdeljić, Odsjek za engleski jezik i književnost
  • doc. dr. sc. Maja Glušac, Odsjek za hrvatski jezik i književnost 
  • izv. prof. dr. sc. Jasna Šimić, Odsjek za povijest
  • doc. dr. sc. Boško Pešić, Odsjek za filozofiju
  • izv. prof. dr. sc. Gorka Vuletić, Odsjek za psihologiju
  • doc. dr. sc. Boris Bosančić, Odsjek za informacijske znanosti 
  • doc. dr. sc. Mirela Müller, Odsjek za pedagogiju
  • izv. dr. sc. Zoltan Medve, Katedra za mađarski jezik i književnost
  • dr. sc. Dubravka Kuna, Katedra za zajedničke sadržaje

 

Ispitno povjerenstvo za polaganje ispita iz poznavanja hrvatskog jezika i latiničnog pisma u postupku odobrenja stalnog boravka (1. studenoga 2017.- 31. listopada 2019.)

  • doc. dr. sc. Ana Mikić Čolić, predsjednica 
  • doc. dr. sc. Vesna Bjedov, članica
  • dr. sc. Vera Blažević Krezić, članica

 

Povjerenstvo za nastavu i studentska pitanja (1. listopada 2017. - 30. rujna 2021.)

  • doc. dr. sc. Leonard Pon, prodekan za nastavu i studente, predsjednik
  • (izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović, prodekanica za studijske programe i cjeloživotno obrazovanje, zamjenica predsjednika)
  • Narcisa Vrbešić-Ravlić, mag. iur., tajnica Fakulteta, članica
  • (Đurđica Ivković, dipl. iur., pomoćnica tajnika Fakulteta, zamjenica tajnice Fakulteta)
  • Katarina Brkić, mag. iur., stručna suradnica za studentska pitanja, članica
  • (Domagoj Burazin, mag. iur., univ. spec. publ. admin., voditelj Ureda za unaprjeđenje kvalitete obrazovanja, zamjenik)

 

Povjerenstvo za provođenje unutarnje prosudbe sustava za osiguravanje kvalitete u 2017.:

  • prof. dr. sc. Marija Omazić, predsjednica, predstavnica nastavnika
  • doc. dr. sc. Slađana Josipović Batorek, zamjenica predsjednika, predstavnica nastavnika
  • Senka Gazibara, asistentica, članica, predstavnica asistenata
  • Dino Krupić, član, predstavnik asistenata
  • Domagoj Burazin, mag. iur., univ. pec. public. admin., član, predstavnik administrativnog osoblja
  • Vladimir Poličić, dipl. oec., član, predstavnik administrativnog osoblja
  • Anita Zeko, studentica, članica, predstavnica studenata
  • prof. dr. Zoran Sušanj, član, predstavnik vanjskih dionika

 

Savjetovalište za studente pri Odsjeku za psihologiju

  • doc. dr. sc. Ana Kurtović, voditeljica (13. siječnja 2016. - 12. siječnja 2018.)

 

Povjerenstvo za pripremu provedbe e-upisa

  • doc. dr. sc. Leonard Pon, prodekan za nastavu i studente, predsjednik
  • Narcisa Vrbešić-Ravlić, mag. iur., tajnica Fakulteta, članica
  • Katarina Brkić, mag. iur., stručna suradnica za studentska pitanja, članica
  • Miroslav Katić, prof., član
  • doc. dr. sc. Boris Badurina, član

Radna skupina za promidžbu Fakulteta

  • doc. dr. sc. Goran Milić, predsjednik
  • Ivana Duvnjak, asistentica
  • Ana Keglević, asistentica
  • Sanja Simel Pranjić, asistentica
  • Monika Molnar-Ljubić, asistentica
  • dr. sc. Kristina Feldvari, poslijedoktorandica
  • Hrvoje Potlimbrzović, asistent
  • dr. sc. Vera Blažević Krezić, poslijedoktorandica
  • Sergej Filipović, asistent
  • Juraj Jurlina, asistent

Povjerenstvo za Smotru Sveučilišta

  • doc. dr. sc. Ivan Trojan, predsjednik
  • Ivana Duvnjak, asistentica
  • Ana Keglević, asistentica
  • doc. dr. sc. Goran Milić
  • Senka Gazibara, asistentica
  • Monika Molnar-Ljubić, asistentica
  • dr. sc. Kristina Feldvari, poslijedoktorandica
  • Sergej Filipović, asistent
  • Juraj Jurlina, asistent