Upis studenata u akademsku godinu 2017./2018.

Sve potrebne informacije o upisima studenata u I. godinu preddiplomskih studija ak. godine 2017./2018. možete pronaći OVDJE.

Važne informacije vezane uz upise na studije Filozofskoga fakulteta Osijek možete pronaći OVDJE, a ogledni primjerak ispunjene uplatnice kojom se dokazuje podmirenje troškova upisa možete vidjeti OVDJE (dakle na upis je potrebno doći s uplatnicom kao potvrdom o plaćanju troškova upisa, o čemu će se pristupniku odmah izdati račun).

Potvrde o sudjelovanju na državnim natjecanjima, na Lidranu, te potvrde o drugim posebnim postignućima (Njemačka jezična diploma i sl.), koje se boduju prema objavljenim kriterijima, dostavljaju se zaključno s 30.6.2017. skenirane e-poštom na adresu kbrkic@ffos.hr, uz obvezno navođenje sljedećih podataka:

• OIB pristupnika
  • studijska kombinacija koju pristupnik prijavljuje.

Upisi na Preddiplomski studij psihologije

Obavijest pristupnicima koji se prijavljuju za upis na Preddiplomski studij psihologije nalazi se OVDJE.
Obrazac prijave za provjeru dodatnih sposobnosti za upis na Preddiplomski studij psihologije nalazi se OVDJE

Obavijest o rasporedu pristupnika po prostorijama za pisanje provjere 29. lipnja nalazi se OVDJE

Kriterije sastavljanja rang-lista na pojedinim studijima Filozofskoga fakulteta Osijek možete pregledati odabirom poveznica u nastavku:

Kriteriji - Hrvatski jezik i književnost

Kriteriji - Engleski jezik i književnost i Filozofija

Kriteriji - Sociologija i Povijest

Kriteriji - Sociologija i Pedagogija

Molbe u svezi s upisima na preddiplomske i diplomske studije Filozofskog fakulteta potrebno je dostaviti naslovljeno na "Povjerenstvo za upise na preddiplomski i diplomski studij" i predati u Ured za studentska pitanja Filozofskog fakulteta.