Upis studenata u akademsku godinu 2018./2019.

Upisi na preddiplomske studije

Sve potrebne informacije o upisima studenata u I. godinu preddiplomskih studija ak. godine 2018./2019. možete pronaći OVDJE.

Ogledni primjerak ispunjene uplatnice kojom se dokazuje podmirenje troškova upisa možete vidjeti OVDJE.

Potvrde o sudjelovanju na državnim natjecanjima, na Lidranu, te potvrde o drugim posebnim postignućima (Njemačka jezična diploma i sl.), koje se boduju prema objavljenim kriterijima, dostavljaju se zaključno s 30.6.2018. skenirane e-poštom na adresu kbrkic@ffos.hr, uz obvezno navođenje sljedećih podataka:

• OIB pristupnika
  • studijska kombinacija koju pristupnik prijavljuje.

Kriterije sastavljanja rang-lista na pojedinim studijima Filozofskoga fakulteta Osijek možete pregledati OVDJE.

Kandidatima koji se ne upišu na studijski program na kojemu su ostvarili pravo upisa i za koji su dobili upisni broj (dakle u slučaju neupisanog i neodjavljenog studijskog programa) naplaćuju se oportunitetni troškovi. Više informacija o tome nalazi se OVDJE.

Upisi na preddiplomski studij Psihologije

Obavijest pristupnicima koji se prijavljuju za studij Psihologije nalazi se OVDJE

Obrazac prijave za pristupnike koji se prijavljuju za studij Psihologije nalazi se OVDJE

Informacija o rasporedu pristupnika po prostorijama za pisanje provjere dostupna je OVDJE.

Molbe u svezi s upisima na preddiplomske i diplomske studije Filozofskog fakulteta potrebno je dostaviti naslovljeno na "Povjerenstvo za upise na preddiplomski i diplomski studij" i predati u Ured za studentska pitanja Filozofskog fakulteta.