ESG Certifikat sustava osiguranja kvalitete u obrazovanju

Služba Ime Prezime Email
Odsjek u središnjoj službi - Tajništvo fakulteta Vlado Fotak vfotak@ffos.hr
Odsjek u središnjoj službi - Tajništvo fakulteta Đurđica Ivković divkovic@ffos.hr
Odsjek u središnjoj službi - Tajništvo fakulteta Narcisa Vrbešić Ravlić nvrbesicravlic@ffos.hr
Odsjek u središnjoj službi - Tajništvo fakulteta Mislav Mihaljević mmihaljevic1@ffos.hr
Pododsjek u središnjoj službi za financijsko-knjigovodstvene poslove (Ured za financijsko-knjigovodstvene poslove) Ivana Olivari Provči iolivari@ffos.hr
Pododsjek u središnjoj službi za financijsko-knjigovodstvene poslove (Ured za financijsko-knjigovodstvene poslove) Sanja Marenić smarenic@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Ivana Vinko ivinko@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Alen Žužić azuzic@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Ida Belaj ibelaj@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Valerija Kitin vkitin@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Miriam Arambašić marambasic@ffos.hr
Odjeljak za studentska pitanja (Ured za studentska pitanja) Katarina Brkić kbrkic@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Kristina Kiš kmitric@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Lana Šuster ljovanov@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Gordana Gašo ggaso@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Bernardica Plaščak bplascak@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Vesna Radičević vradicev@ffos.hr
Ostale ustrojstvene jedinice u službi nastave - Knjižnica Ivana Čadovska
Odsjek - ured dekana Kristina Kovačević kkovacev@ffos.hr
Odsjek - ured dekana Romana Vrbešić rvrbesic@ffos.hr
Odsjek - ured dekana Josipa Turkalj jturkalj@ffos.hr
Odjeljak za unaprjeđenje kvalitete obrazovanja (Ured za unaprjeđenje kvalitete obrazovanja) Domagoj Burazin dburazin@ffos.hr
Odsjek za računovodstvo (Ured za računovodstvo) Snježana Jurčević
Odsjek za računovodstvo (Ured za računovodstvo) Branka Rekić brekic@ffos.hr
Odsjek za računovodstvo (Ured za računovodstvo) Jasmina Šmider jsmider@ffos.hr
Odjeljak za informatiku i računalnu mrežu (Ured za informatiku i računalnu mrežu) Miroslav Katić
Odjeljak za informatiku i računalnu mrežu (Ured za informatiku i računalnu mrežu) Zoltan Juhas zoli@ffos.hr
Odsjek za knjigovodstvo (Ured za knjigovodstvo) Ljiljana Kolarić lkolaric@ffos.hr
Odsjek za knjigovodstvo (Ured za knjigovodstvo) Ivanka Miščančuk-Dugac idugac@ffos.hr
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Ana Forjan
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Dušanka Glavaš - Opić dglavas@ffos.hr
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Ivan Moržan imorzan@ffos.hr
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Danijela Ozimec
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Marinka Škorjanc
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Željko Tikas ztikas@ffos.hr
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Julijana Vidinović
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Snježana Vukelić
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Mirjana Fotak mfotak@ffos.hr
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Dragan Špoljarić
Odsjek za tehničke i pomoćne poslove (Ured za tehničke i pomoćne poslove) Ivan Nađ
Odsjek za kadrovske, opće i administrativne poslove (Ured za kadrovske, opće i administrativne poslove) Nelica Špoljarić nespolja@ffos.hr
Odsjek za kadrovske, opće i administrativne poslove (Ured za kadrovske, opće i administrativne poslove) Ivan Nećak inecak@ffos.hr
Odsjek za kadrovske, opće i administrativne poslove (Ured za kadrovske, opće i administrativne poslove) Slavica Svalina slavica@ffos.hr
Odsjek za kadrovske, opće i administrativne poslove (Ured za kadrovske, opće i administrativne poslove) Melita Čalić mcalic@ffos.hr
Ured za znanost, projekte i međunarodnu suradnju Vladimir Poličić vpolicic@ffos.hr