FFOS na 3. Milenijskom natjecanju iz kreativne industrije

Filozofski fakultet u Osijeku ove je godine pomogao iznjedriti nekoliko timova kreativnih i poduzetnih studenata koji su svoja projektna rješenja prijavili na 3. Milenijsko natjecanje iz kreativne industrije, unutar kategorije nazvane Kreativni planet, namijenjene studentima i profesorima visokoškolske odgojno-obrazovne razine.

Milenijsko natjecanje već treću godinu zaredom organizira Ekonomski fakultet u Osijeku, tijesno surađujući s institutom Andizet. Određuje se kao nacionalno i međunarodno natjecanje iz kreativne industrije namijenjeno svim razinama odgojno-obrazovne okomice.

Među trima ponuđenim temama (Mitologija, Glagoljica, Put svile), naši su studenti i profesori svoju kreativnu sreću odlučili (pr)okušati (s) temama glagoljice i mitologije, njima zapravo prožimljući rad četiriju ekspertnih skupina čije teme ovom prigodom ponosno oglašavamo:

• Suđenice glagoljaške s temom Glagoljada (FFOS-ove studentice: Daria Nedić, Dora Rašić, Ana Čičković; mentorica: doc. dr. sc. Vera Blažević Krezić). Plakat preuzmite ovdje!
  • Poduzetne odgojiteljice s temom Glagoljaj (EFOS-ova i FOOZ-ova studentica: Ines Martinović i Antonela Jurić; mentorica: doc. dr. sc. Vera Blažević Krezić). Plakat preuzmite ovdje!
  • Barde s temom Više se ne bojim Babe Roge (FFOS-ove studentice: Katarina Mikulić, Lucija Mustač i Ena Šveger, mentorica: izv. prof. dr. sc. Marija Sablić). Plakat preuzmite ovdje!
  • Luxe s temom MythOS (FFOS-ove studentice: Josipa Burazer, Barbara Pon i Marija Roksandić, mentorica: izv. prof. dr sc . Marija Sablić). Plakat preuzmite ovdje!!

Proučite i podržite naš rad!

Vidimo se ubrzo, 2. prosinca 2021. na EFOS-u!

Hvala Vam…

Proglašenje nagrađenih timova očekuje se 3. prosinca 2021.

Više o Natjecanju pročitajte na: milenijsko.efos.hr!