Međunarodni interdisciplinarni 2. Kongres Centra za interdisciplinarna istraživanja: “Izazovi obrazovanja”: drugi poziv za sudjelovanje

Centar za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek poziva Vas na Međunarodni interdisciplinarni 2. Kongres Centra za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek: »Izazovi obrazovanja«.

Na kongres su pozvani sudjelovati stručnjaci (teoretičari i/ili praktičari) koji potječu iz svih područja znanosti i umjetnosti. Uz to, na kongresu mogu sudjelovati i studenti svih razina studija, a za koje će biti organizirane zasebne sekcije.

Kongres će se održati 3., 4. i 5. studenog 2022. godine u hibridnom obliku: u Maloj vijećnici Filozofskog fakulteta (dvorana broj 39) i online putem platforme Zoom. Rok za slanje sažetka je do 23. rujna 2022. godine. Službeni su jezici kongresa hrvatski i engleski.

Inačicu poziva na hrvatskom jeziku možete preuzeti ovdje, a obrazac za prijavu ovdje.

Programsko-organizacijski odbor:

Zlatko Miliša (predsjednik), Davor Balić (potpredsjednik), Sergej Filipović, Igor Josipović, Juraj Jurlina, Demian Papo, Hrvoje Potlimbrzović i Nemanja Spasenovski.

Centre for Interdisciplinary Research of the Faculty of Humanities and Social Sciences in Osijek invites you to the International Interdisciplinary 2nd Congress of the Centre for Interdisciplinary Research of the Faculty of Humanities and Social Sciences in Osijek: “Challenges of Education”.

Experts (both theoreticians and practicians) from all fields of science and arts are welcome to participate in the Congress. Additionally, students of all levels of study can participate in the Congress, and they will have separate sections organized for them.

The Congress will take place on 3, 4 and 5 November 2022 in a hybrid form: in the Small Conference Hall of the Faculty of Humanities and Social Sciences (hall number 39) and online via Zoom platform. The deadline for submitting abstracts is 23 September 2022. The official languages of the Congress are Croatian and English.

You can download the English version of the call here, and the application form here.

Programme-organization Committee:

Zlatko Miliša (President), Davor Balić (Vice President), Sergej Filipović, Igor Josipović, Juraj Jurlina, Demian Papo, Hrvoje Potlimbrzović and Nemanja Spasenovski.