Nastava kod prof. Karabalića u prva dva tjedna listopada

Odsjek za njemački jezik i književnost

Prva dva nastavna tjedna nisam u mogućnosti doći na Fakultet, stoga će se nastava iz mojih predmeta iznimno održati online:

• Nastava iz predmeta “Pragmatički aspekti prevođenja” u ponedjeljak 4.10. i 11.10. u 10.35 u virtualnoj učionici 36, a “Temeljni aspekti profesionalnog prevođenja” u četvrtak 7.10. i 14.10. u 12.20 također u virtualnoj učionici 36. Studenti mogu pristupiti nastavi sa svog računala kod kuće ili sa računala u realnoj učionici 36 u zgradi Fakulteta. U ovom slučaju netko od studenata neka uzme ključ od učionice 36 na porti i vrati ga onamo poslije nastave.
  • Nastava iz predmeta “Uvod u sintaksu njemačkog jezika” (samo jednopredmetni studij) održat će se iznimno u četvrtak 7.10. i 14.10. u 17.35 u virtualnoj učionici 96 (umjesto u utorak). Studenti pristupaju nastavi sa svog računala kod kuće.

Prof. Karabalić