Predavanje doc. dr. sc. Mirele Muller

Odsjek za pedagogiju

Predavanje doc. dr. sc. Mirele Muller s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, s temom “Primjena multikodnog pristupa za odabir digitalnih alata u e-nastavi: primjeri iz inozemne visokoškolske prakse”, bit će održano na daljinu u utorak, 17. 5. 2022., od 9.45 do 11.15 sati kao dio realizacije kolegija “Multimedijalno osposobljavanje” na studiju pedagogije.

Profesorica Muller održat će predavanje tijekom kojega će omogućiti studentima i zainteresiranima upoznavanje s najvažnijim didaktičko-metodičkim aspektima uporabe multimedijskih alata u odgojno-obrazovnom radu kroz studije slučaja iz istraživačke i pedagoške prakse.

Predavanje će biti organizirano na daljinu putem ZOOM aplikacije Filozofskog fakulteta.