Utrka “Trčimo za mentalno zdravlje”

Dragi djelatnici Filozofskog fakulteta,

Fakultet organizira utrku u duljini od 5 km u svrhu obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja i promoviranja pozitivnih učinaka tjelesne aktivnosti na mentalno zdravlje.

Uz potporu Odsjeka za psihologiju i suorganizatora (SKR Run4Fun i Studentski zbor Filozofskog fakulteta u Osijeku) utrka će se održati 14. listopada 2023. godine u 17.00 sati.

Pozivamo sve zaposlenike da podrže ovu manifestaciju, prate sve informacije na stranici ,,Trčimo za mentalno zdravlje“ na Facebooku i Instagramu te da sudjeluju u utrci prijavom na https://www.stotinka.hr/hrv/utrka/5592

Startnina/kotizacija za sudjelovanje u utrci iznosi 6 eura, što uključuje:

• majicu za trčanje (Decathlon) s logom utrke
  • startni paket s poklonima sponzora
  • elektroničko mjerenje vremena (čip) i objavu rezultata
  • medalju za sudjelovanje
  • okrijepu na stazi (voda)
  • medalje za prva tri mjesta u muškoj i ženskoj kategoriji
  • točeno pivo za sudionike utrke
  • organizaciju utrke.

Prijave za utrku vrše se do 6. listopada ili do ispunjenja limita od 350 sudionika koji su uplatom startnine osigurali svoje mjesto!

Uplate se vrše na IBAN: HR9723600001102758547 Zagrebačka banka

Poziv na broj: HR00 0 14102023

Opis plaćanja: ime i prezime osobe, FFOS utrka

Nadamo se da se vidimo na startu u što većem broju!