Poziv: 1. kongres Centra za interdisciplinarna istraživanja

Centar za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek poziva Vas na 1. Kongres Centra za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek: »Interdisciplinarnost u teoriji i praksi«.

Na kongres su pozvani sudjelovati stručnjaci (teoretičari i/ili praktičari) koji potječu iz svih područja znanosti i umjetnosti. Uz to, na kongresu mogu sudjelovati i studenti svih razina studija, a za koje će biti organizirane zasebne sekcije.

Kongres će se održati online 4. i 5. studenog 2021. godine putem platforme ZOOM. Rok za slanje sažetka je do 1. listopada 2021. godine, a potvrdu o prihvaćanju sudionici će dobiti do 8. listopada 2021. godine.

Službeni su jezici kongresa hrvatski i engleski.

Hrvatsku inačicu poziva možete preuzeti ovdje, a obrazac za prijavu ovdje.

Programsko-organizacijski odbor:
Zlatko Miliša (predsjednik), Davor Balić (potpredsjednik), Sergej Filipović, Igor Josipović, Juraj Jurlina, Demian Papo, Hrvoje Potlimbrzović i Nemanja Spasenovski.