ZNANSTVENO-STRUČNI SKUP Osnaživanje potencijala za preventivne aktivnosti u zajednici

Odsjek za psihologiju

Poštovani!

IX. znanstveno-stručni skup Osnaživanje potencijala za preventivne aktivnosti u zajednici održati će se od 29. rujna do 1. listopada 2022. na Filozofskom fakultetu u Osijeku.

Ovaj multidisciplinarni skup već tradicionalno organizira Odsjek za psihologiju Filozofskoga fakulteta Osijek a ovaj put u suorganizaciji i s Društvo psihologa Osijek i Hrvatskim psihološkim društvom.

Nadolazeći će skup ponovno okupiti stručnjake različitih profila i široku paletu različitih tema o osnaživanju potencijala za različite preventivne aktivnosti u zajednici i ujedno pružiti priliku povezivanju stručnjaka uključenih u brojne preventivne aktivnosti za dobrobit pojedinaca i zajednice.

Na kraju, ali ne manje važno, najavljujemo i veseli društveni program na otvaranju i nakon službenog dijela Skupa.
Sve informacije na: https://prevencijauzajednici2022.ffos.hr/

Rok za prijavu sažetaka produžen je na 5.9.2022.

Molimo vas da podijelite ovaj poziv kolegama iz struke.

S veseljem Vas očekujemo!

Srdačno,
Programsko-organizacijski odbor