Novosti

Početkom veljače, na puno radno vrijeme zaposlene su dvije stručne suradnice za psihološko savjetovanje studenata. Termin za razgovor možete dogovoriti na savjetovaliste@ffos.hr, no zbog duge liste čekanja studente ljubazno molimo za strpljenje.

Ovdje ćete pronaći sve informacije u vezi s nadolazećim psihoedukativnim radionicama i predavanjima za studente.

Predavanje za studente ,,Kako se nositi sa stresom tijekom ispitnih rokova?”

Otkrijte tajne uspješnog nošenja sa stresom tijekom ispitnih rokova na predavanju za studente koje organiziraju psihologinje Sanja Diósy i Maja Matković iz Ureda za psihološko savjetovanje studenata.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 12. lipnja 2023. u 16 sati na Filozofskom fakultetu u Osijeku u prostoriji 39. Na predavanje su dobrodošli studenti cijelog Sveučilišta.

Zbog ograničenog broja mjesta ljubazno molimo zainteresirane studente da se prijave putem sljedeće poveznice: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckVcandKPkhb3BzE8vmXjJUQn-Eq5J4Mj2jJzJrOvl7fEt3A/viewform

Veselimo se pružiti vam podršku u suočavanju sa studentskim izazovima.