CII: scientific inter_view, vol. 3 #4: »Interdisciplinarnost u sociologiji na primjeru istraživanja seksualnosti«

Pozivamo vas na sudjelovanje na četvrtom i posljednjem događaju trećeg popularnoznanstvenog ciklusa scientific inter_view u organizaciji Centra za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a u okviru projekta popularizacije znanosti FUZ&JA Filozofskog fakulteta Osijek. Događaj je organiziran u suradnji s Hrvatskim sociološkim društvom.

Na događaju će gostovati prof. dr. sc. Aleksandar Štulhofer (FFZG) koji će govoriti na temu »Interdisciplinarnost u sociologiji na primjeru istraživanja seksualnosti«.

Događaj će se održati 2. lipnja 2022. godine (četvrtak) s početkom u 14.00 sati u prostoriji 39 FFOS-a.
Događaj će biti moguće pratiti uživo u prostoriji, uz pridržavanje važećih epidemioloških mjera, kao i putem YouTube kanala Centra za interdisciplinarna istraživanja Filozofskog fakulteta Osijek.