Dođite na 17. Tjedan psihologije!

Pozivamo sve zainteresirane na događanja 17. Tjedna psihologije, koja će se održavati 23. i 24. veljače 2024. prema objavljenom rasporedu na Filozofskom fakultetu u Osijeku.

Cilj je naše tradicionalne manifestacije potaknuti svijest o važnosti mentalnoga zdravlja, pružanja podrške i dijaloga o psihološkim temama te time psihološku struku i njezinu funkcionalnost u zajednici učiniti što vidljivijom.

Sva je događanja moguće pratiti i u njima sudjelovati i preko Zoom platforme. Naravno, sudjelovanje je besplatno, a za neke aktivnosti osiguravamo i potvrde o sudjelovanju.

Čeka vas niz inspirativnih aktivnosti kao što su predavanja i radionice stručnjaka i studenata.

Ovo je izvrsna prilika za stjecanje novih spoznaja, razmjenu iskustava te poticanje interdisciplinarnosti koja je ključna za uspjeh naše struke, inkluzije i unaprjeđenja kvalitete života svih nas u zajednici.

Dobro nam došli!

Vaš PSIHOS