Dodjela priznanja za izvrsne ocjene u jedinstvenoj sveučilišnoj studentskoj anketi

U skladu s Planom djelovanja po rezultatima jedinstvene sveučilišne studentske ankete na Filozofskom fakultetu u Osijeku od prošle se akademske godine dodjeljuju priznanja našim najbolje ocijenjenim nastavnicima.

Ove su godine to prof. dr. sc. Vesna Bagarić Medve, prof. dr. sc. Sanja Runtić, prof. dr. sc. Željko Pavić, doc. dr. sc. Sanja Simel Pranjić, doc. dr. sc. Tihomir Engler, dr. sc. Ivana Šarić Šokčević, viša asistentica, dr. sc. Mia Filipov, asistentica, dr. sc. Nemanja Spasenovski, asistent, Narcisa Vrbešić Ravlić, predavačica i Małgorzata Sabina Stanisz Hanžek, poljska lektorica.

Čestitamo našim pohvaljenim nastavnicima, ali i svima onima koji kontinuirano ulažu puno truda i znanja u kvalitetu svoga rada, pridonoseći ugledu Fakulteta i njegovoj izvrsnosti!

Fotografije: Stefan Zundanović