FFOS na obilježavanju Europskog dana jezika u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga u Našicama

Asistentica Ana Keglević Blažević s Odsjeka za njemački jezik i književnost te studenti Stefan Zundanović i Lukas Bičvić sudjelovali su 23. rujna prigodnim štandom s promo-materijalom Filozofskog fakulteta u Osijeku u manifestaciji povodom obilježavanja Europskog dana jezika u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga u Našicama.

Mnogim zainteresiranim učenicima predstavili su studije i studiranje na našemu Fakultetu te učenicima dijelili naš promo-materijal. Najveći je interes bio za studije Engleskog jezika i književnosti te Psihologije.

Nadamo se da će sljedeći susret sa srednjoškolcima iz Našica biti na hodnicima našega Fakulteta.

Tekst: Ana Keglević Blažević

Fotografije: Stefan Zundanović