Kako tijekom studiranja steći dodatne vještine i korisna poslovna iskustva?

Dana 16. 5. 2023., u okviru Tjedna karijera Sveučilišta u Osijeku, na Filozofskom fakultetu u Osijeku održano je predavanje na temu Kako tijekom studiranja steći dodatne vještine i korisna poslovna iskustva? Nakon uvodnog izlaganja prof. dr. sc. Sanjice Faletar, studentice diplomskog studija Informatologije, Nakladništva i Informacijske tehnologije na Odsjeku za informacijske znanosti Lucija Grgić, Klara Krnjaković i Ena Maurus podijelile su sa zainteresiranim studentima svoje iskustvo sudjelovanja u raznovrsnim izvannastavnim aktivnostima (sudjelovanje u radu studentskih udruga, pohađanje ljetnih škola, izlaganja na domaćim i međunarodnim konferencijama, organizacija konferencija i stručnih radionica, volontiranje i društveno angažirane aktivnosti) te im dale korisne savjete kako tijekom studija steći korisna znanja, iskustva i vještine, ali i ostvariti kontakte s potencijalnim poslodavcima.