NAJAVA OKRUGLOG STOLA “KOMUNIKACIJA MLADIH U SLOBODNO VRIJEME”

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na okrugli stol Komunikacija mladih u slobodno vrijeme u organizaciji studenta 4. godine sociologije Filozofskog fakulteta u Osijeku i voditeljice projekta Slobodno vrijeme i mladi doc. dr. sc. Ivane Perkušić koji će se održati 3. lipnja 2024. s početkom u 11.00 sati na Filozofskom fakultetu u Osijeku (učionica broj 39).

O OKRUGLOM STOLU:

Okrugli stol Komunikacija mladih u slobodno vrijeme predstavit će aktivnosti provedene kroz projekt Slobodno vrijeme i mladi. Kako je jedan od ciljeva projekta bio utvrditi specifičnosti provedbe slobodnog vremena mladih pod utjecajem društvenih mreža, namjera nam je predstaviti dobivene rezultate istraživanja kao jedne od aktivnosti projekta. Osim toga na okruglom stolu će sudjelovati predavači koji će svoja iskustva i znanja o navedenoj tematici podijeliti s nama.

SUDIONICI OKRUGLOG STOLA:

prof. prim. dr. sc. Katarina Dodig Ćurković

izv. prof. dr. sc. Ksenija Romstein,

Zorica Pichler, stručna suradnica pedagoginja

Suzana Vargović socijalna pedagoginja, osnivačica Udruge Breza

Mislav Šušak, student 3. godine sociologije

Doc. dr. sc. Ivana Perkušić

Studentice 4. godine sociologije:

Lea Dmitrić, Vlatka Fapali, Ana Jozipović, Meri Karzalko, Nikolina Kraljević, Antonela Stanić, Elona Temaj, Lara Vukobratović i Nikolina Živić,

Radujemo se vašem dolasku!