NATJEČAJ ZA ERASMUS+ KA1 MOBILNOST STUDENATA ZA LJETNI SEMESTAR U AKADEMSKOJ GODINI 2022./2023.

Katedra za zajednicke sadržaje

U okviru ERASMUS+ Programa – Ključne aktivnosti 1, Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku dana 15. rujna 2022. objavljuje natječaj za dodjelu financijskih potpora studentima koji odlaze na inozemne visokoškolske ustanove ili organizacije. Svrha boravka u inozemstvu je studijski boravak ili stručna praksa ili kombinirani studijski boravak i stručna praksa ili kratkoročna (kombinirana) mobilnost.

Na natječaj se mogu prijaviti svi redoviti i izvanredni studenti Sveučilišta u Osijeku.

Rok za prijavu: 7. listopada 2022.

za mobilnost u svrhu studijskog boravka koja će se realizirati tijekom ljetnog semestra 2022./2023. ili za mobilnost u svrhu obavljanja stručne prakse koja će se realizirati u razdoblju: 24. listopada 2022. – 30. srpnja 2024.

Više informacija i detaljni opis natječaja na: