NATJEČAJ ZA ERASMUS+ KA1 MOBILNOST STUDENATA ZA ZIMSKI SEMESTAR U AKADEMSKOJ GODINI 2023./2024.

U okviru ERASMUS+ Programa – Ključne aktivnosti 1, Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku dana 17. veljače 2023. objavljuje natječaj za dodjelu financijskih potpora studentima koji odlaze na inozemne visokoškolske ustanove ili organizacije. Svrha boravka u inozemstvu je studijski boravak ili stručna praksa ili kombinirani studijski boravak i stručna praksa ili kratkoročna (kombinirana) mobilnost.

Na natječaj se mogu prijaviti svi redoviti i izvanredni studenti Sveučilišta u Osijeku.

ROK ZA PRIJAVU:

15. OŽUJKA 2023.

za mobilnost u svrhu studijskog boravka koja će se realizirati tijekom zimskog semestra 2023./2024. ili za mobilnost u svrhu obavljanja stručne prakse koja će se realizirati u razdoblju: 1. rujna 2023. – 31. srpnja 2025.

Detaljne informacije i cjeloviti tekst Natječaja potražite na web stranici http://www.unios.hr/natjecaj-za-erasmus-ka1-mobilnost-studenata-za-zimski-semestar-u-akademskoj-godini-2023-2024/