Obilježavanje blagdana Svetog Nikole u Udruzi za Down sindrom Osijek

Povodom blagdana Svetog Nikole, studenti Udruge pedagoga, USPOS našeg Fakulteta posjetili su 7. 12. Udrugu za Down sindrom u Osijeku. Zajedničkim snagama i uz dobru volju, studenti udruga ISHA, njemačkog jezika i USPOS, potičući tako humanitarnu suradnju udruga Fakulteta, pripremili su više od 40 paketića koje su napunili proizvodima dostupnim studentima u kantini Fakulteta ili u menzi te su uz to dodali paketić bojica i lijepu poruku u duhu blagdana. Kako bi upotpunili druženje, studenti su sa sobom poveli i svetog Nikolu te tako izmamili još veće osmijehe na licima i druženje nastavili uz ples i pjesmu!

Hvala svim studentima na sudjelovanju u ovoj humanitarnoj akciji te studenticama USPOS-a za pakiranje i pripremu paketića.