Održana promocija knjige Nasilje nad trudnicama u Bosni i Hercegovini. Porodica, zdravstveni sistem i radni odnosi

Na Filozofskom fakultetu u Osijeku održana je 22. 3. 2023. promocija knjige Nasilje nad trudnicama u Bosni i Hercegovini. Porodica, zdravstveni sistem i radni odnosi. Uvodnu riječ dala je izv. prof. dr. sc. Anita Dremel, a autor je potom održao sat vremena predavanja o teorijskoj podlozi i empirijskim nalazima svog doktorskog istraživanja koje je objavljeno u ovoj knjizi. Promociji i predavanju nazočili su nastavnici i studenti Sveučilišta u Osijeku, koji su započeli zanimljivu i živahnu raspravu te se zainteresirali za vlastiti rad na ovoj važnoj temi za akademsku zajednicu, kreatore javnih politika, zdravstveni sustav i radno okruženje. Istraživanje je provedeno u okviru projekta UNIGEM, čiju provedbu koordinira TPO fondacija.