Otvorena vrata FFOS-a: Odsjek za pedagogiju

Dana 25. siječnja u sklopu Otvorenih vrata Filozofskog fakulteta, održali smo predstavljanje našega Odsjeka za pedagogiju. Učenici su imali priliku čuti uvodni i motivirajući govor pročelnika Odsjeka prof. dr. sc. Gorana Livazovića. Popratno su se uključili prof. dr. sc. Branko Bognar te asistenti dr. sc. Mia Filipov i dr. sc. Nemanja Spasenovski koji su, svatko iz svoje perspektive, iskustveno obogatili uvodni dio. Učenicima su predsjednik Filip Lasić i tajnica Nikolina Živić predstavili bogati rad Udruge studenata pedagogije (USPOS) čiji su članovi, Nina Jagustin, Josipa Bubalović, Vlera Temaj i Matej Stubičar kroz različite zanimljive aktivnosti nastojali približiti rad pedagoga i razbiti ukorijenjene mitove o samoj pedagogiji. Druženje smo zaokružili obilaskom zgrade Fakulteta te ugodnim razgovorom u kantini.