Posjetili smo Filozofski fakultet u Splitu

Tijekom travnja 2024. godine studenti 2. godine prijediplomskog studija Psihologije realizirali su terensku nastavu s profesoricom Mirnom Vargom u okviru nastave kolegija Engleski za humanističke i društvene znanosti 4.

Terenska nastava održana je na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Splitu na kojem se nastava studija psihologije izvodi na engleskom jeziku.

Nastava na gostujućem odsjeku organizirana je u okviru kolegija Qualitative Research Designs čiji je nostitelj izv. prof. dr. sc. Darko Hren. Središnja aktivnost odnosila se na polustrukturirani intervju koji su prema unaprijed pripremljenim uputama izveli osječki i splitski studenti radom u parovima.

Zahvaljujemo se domaćinima na vrijednom i nezaboravnom iskustvu u Splitu te se radujemo budućoj suradnji!