Poziv na predavanje “Kako se nositi sa stresom tijekom ispitnih rokova?”

Ured za psihološko savjetovanje studenata Filozofskog fakulteta u Osijeku s ponosom najavljuje predavanje za sve studente Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku pod nazivom “Kako se nositi sa stresom tijekom ispitnih rokova?”.

Pozivamo sve studente da prisustvuju ovom važnom predavanju koje će vam pomoći da se bolje nosite s izazovima i stresom tijekom nadolazećih ispitnih rokova. Psihologinje Ena Štrk i Maja Matković iz Ureda za psihološko savjetovanje studenata podijelit će s vama praktične savjete i tehnike za upravljanje stresom tijekom tog izazovnog razdoblja.

Predavanje će se održati 28. svibnja 2024. godine u 16.00 u maloj svečanoj dvorani (p39) Filozofskog fakulteta u Osijeku.

Zbog ograničenog broja mjesta, potrebno je prijaviti se za sudjelovanje na predavanju. Molimo vas da ispunite prijavni obrazac na sljedećem linku:

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku za unaprjeđenje vaših vještina upravljanja stresom kao pripremu za nadolazeće ispitne rokove.

Vidimo se na predavanju!

Za dodatne informacije obratite se na: savjetovaliste@ffos.hr