Poziv na tribinu: “Odvažne i hrabre u svojoj nevidljivosti: povijest žena od 19. st. do početka Drugog svjetskog rata u Osijeku i Hrvatskoj”

Odsjek za povijest

Društvo za hrvatsku povjesnicu Osijek, Državni arhiv u Osijeku, Odsjek za povijest Filozofskog fakulteta Osijek i Međunarodna udruga studenata povijesti ISHA – Osijek

pozivaju Vas na sudjelovanje u tribini pod naslovom

koja će se održati u srijedu 15. ožujka 2023. u 18:00 h, u dvorani Državnog arhiva u Osijeku (K. Firingera 1).

Gošće tribine su

Valentina Kezić (doktorandica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu)

dr. sc. Ana Rajković Pejić (Hrvatski institut za povijest, podružnica za povijest Slavonije, Srijema i Baranje u Slavonskom Brodu)

Veronika Završki (doktorandica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu)

izv. prof. dr. sc. Dubravka Zima (Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu)

Tribinu će moderirati studentice povijesti

Franka Maslov

Petra Pekarić

Lucija Tomašević

Radujemo se Vašem dolasku!