Poziv studentima: istraživanje o efektima pandemije na mentalno zdravlje studenata

Dragi studenti,

posljednje dvije godine naši su životi obilježeni pandemijom Covid-19. Stoga, ovim istraživanjem želimo dobiti uvid u to kakav je efekt pandemija ostavila na mentalno zdravlje studenta na području Republike Hrvatske.

Tko može sudjelovati? Istraživanje se provodi putem web ankete i obuhvaća sve studente koji trenutačno studiraju u Hrvatskoj na preddiplomskom, diplomskom ili integriranom studiju na javnim i privatnim visokim učilištima u Republici Hrvatskoj.

Kako sudjelovati? Sudjelovanje u istraživanju je u potpunosti dobrovoljno i anonimno. Web anketi se može pristupiti na sljedećoj poveznici: https://www.surveymonkey.com/r/K7YBSLP.

Sudjelovanjem u istraživanju studentice i studenti imaju priliku ukazati na postojeće probleme s kojima se suočavaju tijekom pandemije. Ispunjavanjem upitnika omogućujete da se na osnovi realnih empirijskih podataka dobije uvid o mentalnom zdravlju studenata, čime će se stručnjacima moći pružiti smjernice za rad s mladim odraslim osobama, posebice studentima.

Za bilo kakve primjedbe ili pitanja možete se obratiti na enakantorrr@gmail.com.

Pozdrav,

Ena Kantor, mag. psych., Studentica Doktorskog studija psihologije Filozofskog fakulteta u Zagrebu