Psihosov studentski podskup Koja je moja uloga?

Psihosov studentski podskup Koja je moja uloga? održat će se 8. 2. 2024. godine na Filozofskom fakultetu u Osijeku u sklopu X. skupa Osnaživanje potencijala za preventivne aktivnosti u zajednici. Podskup je posvećen istraživanju i razmatranju uloga koje kao pojedinci imamo u različitim aspektima života. Cilj nam je okupiti studente i stručnjake iz područja psihologije i srodnih struka kako bismo kroz interaktivne radionice, predavanja i druženje dublje proučili odgovornosti, utjecaje i doprinose koje nose različite uloge. Želimo obuhvatiti uloge na razini svakodnevnog života poput uloge u partnerskom odnosu, uloge kao potrošača, zaposlene osobe i modela, ali i osvijestiti važnost uloga u prevenciji te uloge u osobnom razvoju. Prijave za aktivne sudionike traju do 1. 2., a za pasivne sudionike do 7. 2. Prijave su besplatne, a zainteresirani se mogu prijaviti ovdje.